Co všechno dokážu s vodou?

Umím svařovat polyfůzní svářečkou. Měním vodovodní baterie, umyvadla, toalety a dřezy. Dále opravím poškrábanou smaltovou vanu a vodovodní vývod či odpad udělám kde je potřeba.

Když Volešák je trochu Zedníček

Postavím vám příčky. Rekonstruuji jádra. Omítám, štukuji a nivelizuji podlahy. Provádím také práce se sádrovými stěrkami. Dlaždičku, která se odloupla, vrátím zpět a v případě potřeby přespáruji dlaždičky stávající. Opravuji veškeré díry a praskliny.

Sádrokarton

Vyrobím sádrokartonové podhledy a niky. Umím to s příčkami a stěnami včetně izolační výplně. Provádím drobné opravy sádrokartonu po odstraněném svítidle, instaluji posuvné dveře.

Elektřina není dřina

Instaluji domovní světla a rozvody internetu i antén. Dále opravím uvolněné nebo jiskřivé zásuvky. Nainstaluji nové zásuvky dle Vaší potřeby. Opravím rozbitý vypínač, varnou desku a dokonce i drobné elektrospotřebiče. Zavedu nové kuchyňské rozvody, poradím si s komplexní rekonstrukcí elektřiny, kterou s Vámi a pro Vás naplánuji a zajistím revize.

Montáž nikoli filmová

Namontuji zrcadla a závěsné skříňky, poličky, závěsy a žaluzie. Totéž jsem schopen provést s pračkami, myčkami a sušičkami včetně jejich připojení k elektřině, vodě a odpadu. Kdo chce sprchový závěs, má ho mít. Namontuji nábytek a vyrobím skříně na míru. Dále zvládnu instalovat elektronický zabezpečovací systém a kamerový systém pro bezpečnost Vašeho domu, chaty či garáže. Aplikace kouřových a plynových čidel pro mě také není problém. Co se týče světel, zvládnu instalovat bodová i závěsná světla a to jak do sádrokartonu, tak i do jiných materiálů (panel, cihla, rákos atp.)

Dveře, zámky

Opravím dveře, které drhnou nebo je nelze zavřít. Dveře zrestauruji, namontuji elektrické zámky včetně zámků samozamykacích. Zpevním vchodové dveře proti útokům vandalů, namontuji přídavné petlice.

A miluju a maluju…

Odstraním skvrny po vytopení, vymaluji místnosti, nalakuji rámy dveří a okna. Barvu si můžete vybrat podle libosti z mého barevného vzorníku. A pak už se nemusíte o nic starat.

Dlahy Přemka Podlahy

Položím u Vás doma koberce, plovoucí podlahy a Vaše parkety oživím tak, že se Vám zachce tančit.

Zahrady a zahrádky

Posekám trávu, seberu listí, odpad odvezu a zahrádku zaliji.

Co pro vás ještě můžu udělat?

Opravím kožené oděvy a boty, kabelky a brašny, batohy. Vyměním rozbité, staré zipy. Vyrobím drobné předměty a „udělátka“ vhodné nejen jako doplněk či dárek.
Svařuji železo a nerez, ošetřuji svary a vyrábím z kovu. Vrtám, soustružím se dřevem, z něhož na přání vytvářím i různé věci.
Na balkonech, lodžiích a oknech instaluji sítě proti otravnému hmyzu a ptactvu.

Dům, byt nebo chata, udržím jej na to tata

Opravuji světla, zvonky, domácí telefony. Vyměňuji světelné zdroje, žárovky a vstupní zámky. Montuji mříže, čistím okapy, odstraňuji sníh a uklízím chodník. S láskou, něhou a citem zalévám květiny, vyčistím odpady a opravím protékající záchody. Nakoupím pro Vás potraviny a budu pečovat o váš domov.

Kompletní rekonstrukce


Vybourám podlahy, nivelizuji a položím nové podlahy jako je lino, plovoucí podlaha nebo parkety. Dále se zabývám štěrkováním stěn, štukováním, stavěním sádrokartonových příček a příček zděných. Vybourám umakartová jádra a postarám se o jádro nové. Rozvedu vodu, odpad a elektřinu. Dále se postarám o instalaci měděných topení, o malování, nábytkovou montáž, umyvadla, dřezy, záchody.